UHE0J331MED
MFR.Part #
UHE0J331MED
JLCPCB Part #
C5111003
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.5mm 238mA@120Hz 330uF 4000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS