QXP2J473KRPT
MFR.Part #
QXP2J473KRPT
JLCPCB Part #
C3807883
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200V、630V 47nF ±10% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS