UHD1V221MPD1TD
MFR.Part #
UHD1V221MPD1TD
JLCPCB Part #
C2165759
Description
-40℃~+105℃ 220uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 56mΩ 696.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS