USF1A101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USF1A101MDD
JLCPCB Part #
C1582288
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 200mA@100kHz 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS