UUX1H470MNL1GS
MFR.Part #
UUX1H470MNL1GS
JLCPCB Part #
C2163581
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 180mA@120Hz 2000hrs@105℃ 47uF 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS