LNC2W562MSEHBB
MFR.Part #
LNC2W562MSEHBB
JLCPCB Part #
C3815462
Package
Bolt,D76.2xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 138mm 21.6A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS