UHC1V101MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHC1V101MPD
JLCPCB Part #
C433172
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 48mΩ@100kHz 8mm 910mA@100kHz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS