UVZ2A220MED
MFR.Part #
UVZ2A220MED
JLCPCB Part #
C445100
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 11mm 22uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS