LKS1K822MESC
MFR.Part #
LKS1K822MESC
JLCPCB Part #
C1497915
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 4.55A@120Hz 45mm 80V 8200uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS