UFG1J330MPM
MFR.Part #
UFG1J330MPM
JLCPCB Part #
C1581284
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 105mA@120Hz 11.5mm 3.5mm 33uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS