QXP2G684KRPT
MFR.Part #
QXP2G684KRPT
JLCPCB Part #
C5853304
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 680nF ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS