UES1H470MPM
MFR.Part #
UES1H470MPM
JLCPCB Part #
C1584939
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 47uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS