UPW1J471MHD1TO
MFR.Part #
UPW1J471MHD1TO
JLCPCB Part #
C2683049
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 25mm 470uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS