UKL1A101MEDANA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1A101MEDANA
JLCPCB Part #
C1498115
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 2.5mm 270mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS