UVR1J330MED1TD
MFR.Part #
UVR1J330MED1TD
JLCPCB Part #
C5112359
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 140mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS