UFW1H010MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW1H010MDD1TA
JLCPCB Part #
C5110933
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mA@120Hz 12.5mm 1uF 2000hrs@85℃ 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS