UEP1C331MPD
MFR.Part #
UEP1C331MPD
JLCPCB Part #
C5110856
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 16V 17.5mm 265mA@120Hz 330uF 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS