LNC2H222MSEGBB
MFR.Part #
LNC2H222MSEGBB
JLCPCB Part #
C3812675
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 14.2A@120Hz 2200uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS