UDB1H150MHM1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UDB1H150MHM1TO
JLCPCB Part #
C1585186
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 15uF 50V 5mm 660mA@1.3kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS