LGGW6151MELA25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGGW6151MELA25
JLCPCB Part #
C1590200
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 420V 820mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS