LGL2G391MELB30
MFR.Part #
LGL2G391MELB30
JLCPCB Part #
C1589684
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7589A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 390uF 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS