UCZ1A331MCL1GS
MFR.Part #
UCZ1A331MCL1GS
JLCPCB Part #
C2166365
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 10V 150mΩ 250mA@120Hz 3000hrs@125℃ 330uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS