UUJ1J680MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ1J680MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1647331
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14.5mm 175mA@120Hz 5000hrs@105℃ 63V 68uF ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS