UCYW6121MHD6
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCYW6121MHD6
JLCPCB Part #
C1589769
Package
Plugin,D18xL46mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 18mm 420V 46mm 7.5mm 945mA@120Hz ±20% 插件,D18xL46mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS