UCP2G221MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCP2G221MHD
JLCPCB Part #
C1499747
Package
Plugin,D18xL46mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10000hrs@105℃ 18mm 220uF 400V 46mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL46mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS