LQR2W392MSEG
MFR.Part #
LQR2W392MSEG
JLCPCB Part #
C3815807
Package
Bolt,D63.5xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 13.7A@120Hz 153mm 28.6mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS