UCY2W121MHD
MFR.Part #
UCY2W121MHD
JLCPCB Part #
C729726
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 18mm 40mm 450V 7.5mm 930mA@120Hz ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS