QXP2G333KRPT
MFR.Part #
QXP2G333KRPT
JLCPCB Part #
C3788251
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 33nF ±10% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS