UCS2E151MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCS2E151MHD
JLCPCB Part #
C116213
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 150uF 18mm 250V 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS