LAKW6121MELC25
MFR.Part #
LAKW6121MELC25
JLCPCB Part #
C1605753
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 420V 750mA@120Hz ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS