UCM1E471MNL1GS
MFR.Part #
UCM1E471MNL1GS
JLCPCB Part #
C729682
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 425mA@120Hz 470uF 80mΩ ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS