LLS2C122MELB
MFR.Part #
LLS2C122MELB
JLCPCB Part #
C1603688
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 160V 3.41A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS