UCL1V221MNL1GS
MFR.Part #
UCL1V221MNL1GS
JLCPCB Part #
C2162992
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 425mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS