LNX2V272MSEFBB
MFR.Part #
LNX2V272MSEFBB
JLCPCB Part #
C1621839
Package
Bolt,D51xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 20000hrs@85℃ 22mm 2700uF 350V 51mm 8A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS