UCD1V681MNQ1MS
MFR.Part #
UCD1V681MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2163813
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 35V 5000hrs@105℃ 550mA@120Hz 680uF 80mΩ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS