LKG1C123MESCAK
MFR.Part #
LKG1C123MESCAK
JLCPCB Part #
C1606842
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 16V 2.1A@120Hz 20mm 35mm ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS