UKL1H471MHD1TN
MFR.Part #
UKL1H471MHD1TN
JLCPCB Part #
C1650839
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.14A@10kHz 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 470uF 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS