UBX2G4R7MPL1TD
MFR.Part #
UBX2G4R7MPL1TD
JLCPCB Part #
C1589307
Package
Plugin
Description
-25℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 4.7uF 400V 5mm 83mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS