LQR2G103MSEJBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQR2G103MSEJBN
JLCPCB Part #
C3812598
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 153mm 31.8mm 32.7A@120Hz 400V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS