UPM2V3R3MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM2V3R3MPD
JLCPCB Part #
C1597463
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 3.3uF 350V 5000hrs@105℃ 54mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS