UBT1H220MPD8TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT1H220MPD8TA
JLCPCB Part #
C2364807
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 125mA@120Hz 2000hrs@125℃ 22uF 3.5mm 500mΩ 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS