LNC2W222MTEH
MFR.Part #
LNC2W222MTEH
JLCPCB Part #
C1616761
Package
Bolt,D76.2xL68mm
Description
-40℃~+85℃ 17.5A@10kHz 2200uF 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 68mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS