UBT1J220MPD8TA
MFR.Part #
UBT1J220MPD8TA
JLCPCB Part #
C2165380
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 2000hrs@125℃ 22uF 2Ω 3.5mm 63V 65mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS