UAS2D820MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UAS2D820MHD
JLCPCB Part #
C1646965
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 200V 360mA@120Hz 5mm 82uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS