UAQ2D151MHD6TN
MFR.Part #
UAQ2D151MHD6TN
JLCPCB Part #
C1845461
Description
-40℃~+105℃ 150uF 18mm 2000hrs@105℃ 200V 435mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS