UAQ2D101MHD3TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UAQ2D101MHD3TN
JLCPCB Part #
C1599060
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 200V 536mA@10kHz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS