RR71C101MDN1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RR71C101MDN1
JLCPCB Part #
C3275211
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 13mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 560mA@120Hz 7mΩ 8mm Polymer ±20% 插件 Polymer Aluminum Capacitors ROHS