UCA2W100MHD1TO
MFR.Part #
UCA2W100MHD1TO
JLCPCB Part #
C1579830
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 160mA@120Hz 450V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS