UVZ1E102MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1E102MPD
JLCPCB Part #
C125984
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 20mm 25V 5mm 680mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS