UPJ1K101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1K101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584706
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 210mΩ 25mm 347mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 80V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS